Header Ads Widget

Ticker

6/recent/ticker-posts

Essence New in town

Po kar nekaj časa, spet novost od Essence in sicer New in Town. Precej Essence stvari, posebej lakov je mimogrede znižanih po 0,99€ (Müller), tako da bodo verjetno spet spremenili še več stvari. Če je plus ravno to, da tako veliko spreminjajo in je pestro, je po drugi stani minus, da ti je škoda kakega odtenka laka za nohte, ki ti je bil res res všeč. 


Moja novi nakup je bil modri (ja pa kaj! :P) lakec 129 The boy new door.



Post a Comment

0 Comments